Патріотичний захід для студентів 1 курсу, 81 групи медичного факультету університету провела асистент кафедри акушерства та гінекології, к.мед.н., Цисар Юлія Василівна

опубліковано 22 лют. 2021 р., 08:35 Кафедра акушерства і гінекол #1 ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 22 лют. 2021 р., 10:24 ]
В Україні сьогодні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Уже минуло декілька років, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у Буковинському державному медичному університеті відбулася виховна година на тему «Небесна Сотня – герої України».

Патріотичний захід для студентів 1 курсу, 81 групи медичного факультету університету провела асистент кафедри акушерства та гінекології, к.мед. н. Цисар Юлія Василівна.

Головною метою виховної години було познайомити студентів з історичним і суспільним значенням Революції Гідності, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, ушанувати героїзм українських захисників.

Подвиг героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.

Держава визнала цих людей героями. Усім загиблим під час Євромайдану посмертно присуджено звання Героя України.