Новини‎ > ‎

Регіональна​ науково-практична конференція кафедри акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету

опубліковано 16 лист. 2022 р., 23:47 Кафедра акушерства і гінекол #1 ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎
17.11.2022​о​10.00​ відбудеться ​регіональна​ науково-практична конференція кафедри акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету спільно з асоціацією акушерів-гінекологів Чернівецької області та ОКНП «Чернівецький обласний перинатальний центр» на тему «Проблеми м’язів тазового дна у жінок репродуктивного віку та розлади у менопаузі».
1. Хто займається тазовим дном? Гінеколог, уролог, фізичний терапевт?
Булик Т.С. – к.мед.н., доцент кафедри акушерства та гінекології БДМУ.
2. Лапароскопічне лікування нетримання сечі та пролапсу органів малого таза у жінок.
Андрієць А.В. – к.мед.н., доцент кафедри акушерства та гінекології БДМУ.
3. Сучасні підходи у лікуванні постменопаузальної вульвовагінальної атрофії.
Волошинович Н.С. – к.мед.н., асистент кафедри акушерства та гінекології БДМУ.
Регіональна науково – практична конференція відбудеться у режимі онлайн за посиланням https://meet.google.com/bxw-fyum-edt .

Шановні колеги. В рамках конференції 17.11.22 планується підключення до операційної мед центра Yuzko та демонстрація онлайн операції при неповному матково вагінальному випаданню культі шийки матки ( в анамнезі лапаротомія та видалення тіла матки). Планується лапароскопічне видалення культі та промонтофіксація сітчастим протезом. Оперує - доц Андрієць Анатолій Володимирович. Доєднуйтесь, буде цікаво!
ą
Кафедра акушерства і гінекол #1 (Підрозділ БДМУ, Чернівці),
16 лист. 2022 р., 23:47
Comments