Студентка фахового коледжу БДМУ - серед переможців всеукраїнського конкурсу

опубліковано 23 лют. 2021 р., 00:49 Кафедра акушерства і гінекол #1 ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

20 лютого відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук, членів наукових товариств, об’єднань.

Вперше в конкурсі-захисті НДР (секція «Медицина») взяла участь студентка ІІІ курсу фахового коледжу Буковинського державного медичного університету Владислава Орлецька, зайнявши почесне ІІ місце.

Владислава представила наукову роботу на тему: «Особливості перебігу вагітності, пологів та стану новонароджених у жінок з генітальними інфекціями» (науковий керівник – Токар Петро Юрійович, викладач фахового коледжу БДМУ, кафедра акушерства та гінекології).

Подальша співпраця між фаховим коледжем БДМУ та Буковинською Малою академією наук стане одним з пріоритетних напрямків щодо реалізації наукового потенціалу серед студентської спільноти.