опубліковано 2 жовт. 2020 р., 12:48 Кафедра акушерства і гінекол #1 ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 2 жовт. 2020 р., 12:51 ]
Шановні колеги!
Запрошуємо до участі в секції «Молодіжний УАРМ», яка відбудеться онлайн 9 жовтня 2020 року в рамках Міжнародного симпозіуму «Теорія та практика репродуктивної медицини».
Організатори: Українська асоціація репродуктивної медицини, ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет"
На секції молоді професіонали, початківці зможуть поділитися результатами своїх наукових досліджень, поспілкуватися в режимі відеоконференції. Тематичну лекцією як настанову для молоді доповість Ірина Анатоліївна Жабченко,  д.мед.н., професор, Заслужений лікар України, зав. відділенням патології вагітності та пологів ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук'янової НАМН України", лікар вищої категорії, член редколегій фахових журналів "Репродуктивна ендокринологія", "Медичні аспекти здоров'я жінки", "Жіночий лікар" (Україна), "Охрана здоровья материнства и детства" (Республіка Білорусь), замісник голови комісії "Лікарські засоби. Акушерство та гінекологія" ДЕЦ МОЗ України, професор кафедри акушерства та гінекології № 2 ВНЗ "Українська медична стоматологічна академія" м.Полтава.
Модератор секції Валентина Павлівна Квашенко,  д. мед. н., професор, головний лікар Медичного центру «Ilaya» м. Київ
Запрошуємо до участі в активному діалозі, дебатах і плануванні подальших дій.

Посилання на секцію https://meet.google.com/gri-ubrv-jzu
Ċ