20.05.2021р. відбулась регіональна науково-практична конференція кафедри акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету спільно з асоціацією акушерів-гінекологів Чернівецької області та Чернівецьким обласним перинатальним центром на тему: "Збережемо бажану вагітність"

опубліковано 20 трав. 2021 р., 06:07 Кафедра акушерства і гінекол #1 ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 жовт. 2021 р., 08:51 користувачем Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎ ]
Програма конференції:
1. Невиношування вагітності. Вибір тактики з позиції доказової медицини.
Макарчук О.М. - д.мед.н., професор, завідувач кафедри акушерства та
гінекології ННІПО ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний
університет».
2. СПКЯ, прегравідарна підготовка – зменшення перинатальних ризиків.
Булик Т.С. - к.мед.н., доцент кафедри акушерства та гінекології БДМУ.
3. Успіхи перинатального центру щодо збереження бажаної вагітності з
ускладненим перебігом. Албота О.М. - к.мед.н., асистент кафедри акушерства та гінекології БДМУ.
4. Збереження вагітності після ДРТ. Юзько О.М. – д.мед.н., професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології БДМУ.

Регіональна науково-практична конференція "Збережемо бажану вагітність"

Регіональна науково-практична конференція ‎(2021-05-20 at 00_59 GMT-7)‎.mp4