Благодійна акція до Дня Святого Миколая-2016

Post date: Dec 21, 2016 7:02:12 AM

19.12.2016 р. представники кафедри акушерства та гінекології (Ігор Ніцович, Марина Гресько, Світлана Приймак) та студенти Буковинського державного медичного університету (Олександр Процишен, Іван Дан, 5 курс, Христина Сорнякова, Христина Гешко, Наталія Ткачик, медичний коледж), за сприяння магазину "Пан Диван", відвідали школу-інтернат в селі Карапчів Глибоцького району. Від колективу кафедри, а також від співробітників пологового будинку №1 міста Чернівці школа-інтернат отримала подарунок: м'який меблевий куточок, завдяки якому в навчальному закладі стане трохи більше домашнього затишку, адже його так бракує дітям, які перебувають поза батькіським домом. Звичайно, діти зраділи подарункові, так само як і солодощам, але найбільше вони зраділи любові та людському теплу, яких ніколи не буває забагато.