Засідання англомовної секції Х Ювілейної міжнародної медико-фармацевтичної конференції студентів та молодих вчених

Випуск Всеукраїнського студентського наукового журналу "Хист"

Програма Х Ювілейної міжнародної медико-фармацевтичної конференції студентів та молодих вчених

27 березня 2013 року в конференц-залі адміністративного корпусу Буковинського державного медичного університету (пл. Театральна, 2) відбулось засідання англомовної секції Х Ювілейної міжнародної медико-фармацевтичної конференції студентів та молодих вчених.