Конференція студентів та молодих вчених 2012

4-6 квітня 2012 року на базі Буковинського державного медичного університету  відбулася ІХ міжнародна медико-фармацевтична конференція студентів і молодих вчених. 4 квітня на базі нашої кафедри пройшло засідання секції "Акушерство та гінекологія".

На цій сторінці можна ознайомитись з мультимедійними матеріалами доповідей.

За  підсумками засідання призові місця отримали:

І місце - Бойчук Юлія Богданівна (Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського)

ІІ місце - Геряк Вікторія Юріївна (Тернопільський державний медичний університет І. Я. Горбачевського)

ІІ місце - Первак Михайло Павлович (Одеський національний медичний університет)

ІІІ місце - Войцешина Мар'яна Анатоліївна (Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова),

ІІІ місце - Андрієць Анатолій Володимирович (Буковинський державний медичний університет)

ІІІ місце - Миронюк Євген Васильович (Буковинський державний медичний університет)

"Заохочувальний" диплом - Юзько Вікторія Олександрівна (Буковинський державний медичний університет)