Конгрес BIMCO

Post date: Apr 10, 2016 6:39:28 PM

06.04.2016 р. на базі нашої кафедри відбулося засідання секції "Акушерства та гінекологія" в рамках III Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених «Пріоритети та перспективи молодіжної науки» BIMCO 2016.Вашій увазі пропонується підсумковий протокол засідання.

1 місце - Никифорчин Надія (БДМУ). Тема доповіді: "Пологи з рубцем на матці".

2 місце - Волкова Дар'я (БДМУ). Тема доповіді: "Експериментальна модель ендометріозу на самках білих статевозрілих щурів".

2 місце - Панчошак Аліна (БДМУ). Тема доповіді: "Особливості перебігу вагітностиі щза наявності гестаційного пієлонефриту".

3 місце - Kalim Mujtaba (БДМУ). Тема доповіді: "The Role of Melatonin and Placenta in Fetal Pregramming".

3 місце - Мокра Юлія (БДМУ). Тема доповіді: "Особливості лікування вагітних за наявності короткої шийки матки".

3 місце - Теміцька Іванна (БДМУ). Тема доповіді: "Особливості мікробіоценозу піхви у вагітних із загрозою перевивання вагітності".

Вітаємо переможців!