Конгрес BIMCO

Post date: Apr 18, 2017 11:02:03 AM

5.04.2017 року на базі кафедри акушерства та гінекології відбулося засідання секції №2 "Акушерство та гінекологія" IV Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих вчених "Інновації та перспективи сучасної медицини" BIMCO-2017. Головував на засідання професор Олександр Юзько, який тепло привітав учасників конгресу, і побажав їм успіхів. За підсумками засідання секції, місця розподілились наступним чином:

1 місце - Gautam Kumar Arora (БДМУ) з доповіддю "Histology of placentas in women with the threat of miscarriage in early terms of pregnancy".

2 місце - М.І. Марцинишина (БДМУ) з виступом "Вплив початку статевого життя та методів контрацепції на репродуктивну систему жінок".

2 місце - М.О. Шевчишин (БДМУ) з роботою "Партнерські пологи".

3 місце - Joon Tomar (БДМУ) з оглядом "The role of melatonin and placenta in fetal development and programming".

3 місце- Л.Д. Верешко (БДМУ) з повідомленням "Причини розвитку гіпогалактії".

Вітаємо переможців!