Конгрес BIMCO

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 04:02 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 квіт. 2017 р., 04:03 ]
5.04.2017 року на базі кафедри акушерства та гінекології відбулося засідання секції №2 "Акушерство та гінекологія" IV Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих вчених "Інновації та перспективи сучасної медицини" BIMCO-2017. Головував на засідання професор Олександр Юзько, який тепло привітав учасників конгресу, і побажав їм успіхів. За підсумками засідання секції, місця розподілились наступним чином:
    1 місце - Gautam Kumar Arora (БДМУ) з доповіддю "Histology of placentas in women with the threat of miscarriage in early terms of pregnancy".
    2 місце - М.І. Марцинишина (БДМУ) з виступом "Вплив початку статевого життя та методів контрацепції на репродуктивну систему жінок".
    2 місце - М.О. Шевчишин (БДМУ) з роботою "Партнерські пологи".
    3 місце - Joon Tomar (БДМУ) з оглядом "The role of melatonin and placenta in fetal development and programming".
    3 місце- Л.Д. Верешко (БДМУ) з повідомленням "Причини розвитку гіпогалактії".

Вітаємо переможців!