Конгрес BIMCO-2018

опубліковано 21 трав. 2018 р., 01:41 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 21 трав. 2018 р., 01:41 ]
04.04.2018 року на базі нашої кафедри під головуванням професора Олександра Юзька відбулося засідання секції "Акушерство та гінекологія" V Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених BIMCO 2018. Серед доповідачів були учасники з-за кордону (Davit Margishvili, Tbilisi State Medical University, Tbilisi, Gerogia) та з інших медичних ВНЗ України (Олександр Чепелюк, Харківський національний медичний університет). В засіданні також взяли участь члени студентського наукового гуртка нашої кафедри. Учасники секції представили свої наукові здобутки, після чого розгорнулася жвава дискусія.Слід зазначити, що чотири з п'ятнадцяти доповідей були англомовними.

За підсумками засідання призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце - Андрій Ринжук (БДМУ). Тема доповіді: "Взаємозв'язок морфологічного та гормонального статусу епіфізу (шишкоподібної залози) зі станом репродуктивної системи та вагітності".

2 місце - Davit Margishvili (Tbilisi State Medical University, Tbilisi, Gerogia). Тема доповіді: "The Management of Hypothyroidism During Pregnancy".
2 місце - Лала Муслім Кизи Агазаде (БДМУ). Тема доповіді: "Дисфункція плаценти та перебіг вагітності".

3 місце - Ольга Дідошак (БДМУ). Тема доповіді: "Ефективність лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом".
3 місце - Олександра Стойка (БДМУ). Тема доповіді: "Лейоміома та вагітність".

Вітаємо переможців! Бажаємо всім учасникам успіхів!