Конгрес ESHRE 2011

Професор Олександр Михайлович Юзько разом з колегами з 3 по 6 липня поточного року взяв участь в роботі конгресу Європейської асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE-2011), який відбувся в столиці Швеції Стокгольмі.

Кожен з учасників Конгресу мав можливість залишити відбиток своєї долоні в Швеції.

Професор О.М. Юзько з донькою Вікою
Професор О.М. Юзько з своєю донькою Вікою

Доц. Тамара Анатоліївна Юзько

Також будь-хто міг покататись на сперматозоїді :)

Не менш цікавою була програма знайомства з культурою та історією Швеції:

Робота наукового форуму проходила в 12 секціях та на 18 пленарних засіданнях. Було зареєстровано більше 9000 делегатів практично з усіх країн світу, в тому числі 48 - з України.

Великий інтерес викликало знайомство з Каролінським інститутом...

...та відділенням запліднення in vitro (IVF).

Знайомство з роботою відділення проводив доктор Лев Левков (на фото в центрі), який багато років працював в Каролінському інституті та є українцем родом з Хмельниччини.

Відділення IVF відповідає всім сучасним вимогам репродуктивної медицини і є взірцевим в Європі.

Просторі коридори

Галерея співробітників

Ліжка перебування пацієнтів після пункції та ембріотрансфера

Шлюзова система входу в операційну.

Пункційна

Затишний інтер'єр відпочинку для відвідувачів.

Отже, Конгрес ESHRE-2011 залишив у пам'яті своїх учасників не тільки багато важливої інформації, але й масу позитивних спогадів та вражень.