Кровотечі в акушерстві: від міфів до сучасної практики

24-25.04.2012 р. доцент нашої кафедри Андрій Миколайович Бербець взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Кровотечі в акушерстві: від міфів до сучасної практики", що проходила в місті Києві, в Українському домі, і була організована МОЗ України спільно з Національною академією медичних наук України, НМАПО ім. Шупика та Асоціацією акушерів-гінекологів України, за підтримки Національного проекту «Нове життя: нова якість охорони материнства та дитинства» та Українського державного інституту репродукції.Вперше в історії вітчизняного акушерства та гінекології участь в роботі конференції взяли: cер Сабаратнам Арулкумаран, обраний президент Світової федерації акушерів-гінекологів (FIGO), професор Крістофер Бі-Лінч, автор та винахідник всесвітньовідомого шва на матці, що дозволив врятувати десятки тисяч життів жінок, та інші видатні науковці та практики зі Сполучених Штатів Америки та Великої Британії. Поруч з ними свої доповіді представили провідні фахівці України: академік Запорожан В.М., члени-кореспонденти Національної академії медичних наук України, професори Камінський В.В., Маркін Л.Б., Медвідь В.І. та інші.Участь в роботі конференції взяли понад 500 лікарів, науковців та організаторів охорони здоров’я з усіх регіонів України та зарубіжних країн. У програмі конференції були доповіді та майстер-класи як іноземних, так і провідних українських спеціалістів.

Інформація для фахівців!

На нашій сторінці можна ознайомитись з короткими відеоверсіями деяких майстер-класів, що були проведені в рамках конференції.

1. Майстер-клас проф. Сабаратнама Арулкумарана (Велика Британія) з тампонади матки при її гіпотонії

2. Майстер-клас проф. О.В. Голяновського (Україна) з перев'язки магістральних судин матки

3. Майстер-клас проф. Крістосера Бі-Лінча (Велика Британія) з накладання компресійних швів на матку

Частина 1