Міжнародна конференція "Сучавські медичні дні"

Post date: Jun 6, 2018 10:37:38 AM

24-26.05.2018 року в м. Сучава (Румунія) викладачі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» к.мед.н., асистент Гресько М.Д. (кафедра акушерства та гінекології), к. мед. н., доцент Голяр О.І. (кафедра внутрішньої медицини та інфекційних хвороб), асистент Герасим Л.М. та к.мед.н., доцент Галагдина А.А (кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії) взяли активну участі в міжнародній конференції «Сучавські медичні дні» (Conferința «Zilele Medicale ale Sucevei» - Ediția a VII-a, 2018).

Під час конференції відбувся обмін науковою інформацією та досвідом практичної роботи, отримано інформацію для впровадження новітніх досягнень у практичну діяльність, ознайомлено з новітніми методами інструментальних та лабораторних досліджень для вирішення актуальних проблем у галузі медицини. Неабиякий інтерес викликали насичена науковою інформацією програма та румунський колорит конференції.