Студентка БДМУ виборола призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з акушерства та гінекології

опубліковано 6 трав. 2014 р., 14:18 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎
23-25.04.2014 р.
на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова проходила Всеукраїнська практично-орієнтована олімпіада з акушерства та гінекології. Від Буковинського державного медичного університету участь в олімпіаді взяла вихованка нашої кафедри Вікторія Юзько, студентка VI курсу медичного факультету №2, яка в результаті була відзначена організаторами дипломом ІІІ ступеня. Олімпіада проводилась в два етапи. Перший день – теоретична частина: тести, задачі, невідкладна допомога. Другий – практична частина: аналіз УЗ дослідження, лапароскопічні навики. Вітаємо Вікторію та її наукових керівників з високою нагородою!

Джерело: офіційний сайт БДМУ