Студентський науковий конгрес BIMCO

опубліковано 8 квіт. 2014 р., 15:02 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 8 квіт. 2014 р., 15:34 ]
02-03.04.2014 р.
в Буковинському державному медичному університеті відбувся Міжнародний медичний конгрес студентів та молодих вчених "Сучасні аспекти медицини та фармації".

В рамках конгресу на базі нашої кафедри відбулося засідання секції "Акушерство та гінекологія".

За підсумками засідання призові місця отримали:

1 місце - Юзько Вікторія. Тема доповіді: "Особливості гормонально-цитокінового статусу у жінок із безпліддям та генітальним ендометріозом".

1 місце - Павло Якимчук (Тернопіль). Тема доповіді: "Нові аспекти лікування гестаційного пієлонефриту у вагітних жінок".

2 місце - Віктор Джунку (Молдова). Тема доповіді: "The phenomenon of unexpected birth and analysis of its causes, conditions, complications and resolutions in France and Moldova".

2 місце - Катерина Каліновська. Тема доповіді: " Оцінка стану матково-плацентарного та плодово-плацентарного кровообігу у вагітних з ФПН за допомогою допплерометрії".

3 місце - Наталія Кміть. Тема доповіді: "Лікування післяпологових запальних ускладнень, викликаних трихомоніазом, за допомогою дезмістину".

3 місце - Олександра Гуцал. Тема доповіді: "Фактори ризику виникнення фіброміоми матки".

3 місце - Дмитро Підручняк. Тема доповіді: "Сучасний підхід до лікування хронічного ендометриту вірусної етіології".

В цей же час в конференц-залі БДМУ відбувалося засідання англомовної секції. Приємно зазначити, що студент нашої кафедри Benny Tetteh Adjey (Гана) зайняв високе друге місце з більш ніж 40 учасників. Тема його доповіді: "Postpartum bleedings in Ghana and their complications". Вітаємо!