Традиційна благодійна акція до Дня Святого Миколая

Post date: Dec 21, 2017 8:01:38 PM

19.12.2017 р. працівники БДМУ Олександр Рак, Лілія Рак, Оксана Боднарюк та Андрій Бербець, а також студенти нашого навчального закладу Олександр Процишен та Богдан Костюк (6 курс 23 група) здійснили благодійний візит до вихованців школи-інтернату, що розташована в селі Карапчів Глибоцького району Чернівецької області.Цьогоріч, як і кілька років поспіль, наші співробітники привезли дітям, які навчаються в школі-інтернаті, подарунки та солодощі. Це є зовсім не зайвим, оскільки переважна більшість учнів школи - з неповних або соціально неблагополучних сімей, і вони вже в такому юному віці зіткнулися зі складними життєвими обставинами, а подекуди, на жаль - і з людською байдужістю. Проте колектив ентузіастів - педагогів і вихователів на чолі з директором Марією Кирилюк - робить все від них залежне, щоб дітям було комфортно в побутовому та психологічному плані, і щоб вони отримали належну освіту.

На святі панувала тепла, по-справжньому родинна атмосфера. Школярі розіграли виставу на святкову тему, виконуючи ролі маленьких ангелів та зірочок, а один з вихованців закладу перевтілився на самого "винуватця" зустрічі - Святого Миколая. Вистава була така щира і по-дитячому наївна, що дехто з гостей ледь стримував сльози розчулення.

Приємно, що наші студенти вже не вперше долучаються до благодійних заходів, адже це дуже важливо для формування правильних морально-етичних принципів у майбутніх лікарів.

Подяка також колективу пологового будинку №1 міста Чернівці, який долучився до збору коштів на подарунки вихованцям школи-інтернату. Сподіваємось, традиція продовжиться і в наступні роки.

Ось така картина зустріла нас на вході до навчального закладу

Учасники дійства зібралися в спортивному залі школи

Директор закладу Марія Василівна Кирилюк дає настанови вихованцям

Діти і вихователі помітно хвилюються

Директор школи Марія Василівна Кирилюк

Дівчинка в ролі ангела подумки повторює роль

Хвилювання помітне)

Хвилювання все більш помітне

Гості свята: співробітники БДМУ Оксана Боднарюк, Лілія Рак, Олександр Рак та інші благодійники

Студенти БДМУ: Богдан Костюк та Олександр Процишен

Педагоги закладу

Вихованці закладу

Ще одна дівчинка в ролі ангела)

Ще одна дівчинка в ролі ангела

А ця дівчинка грала головну роль! Вона дуже талановита!

Доцент БДМУ Лілія Рак дякує дітям та колективу школи-інтернату за свято

Доцент БДМУ Андрій Бербець та вихованці закладу

А ось цей хлопчик грав роль Святого Миколая. Серйозний такий)

А ось цей хлопчик грав роль Святого Миколая. Серйозний такий.

Приємно, що наші студенти вже не вперше долучаються до благодійних заходів.