В Чернівцях буде створено перинатальний центр

Sirman

15.10.2011 року на базі міського клінічного пологового будинку №1 відбулася нарада за участю начальника Головного управління охорони здоров'я Чернівецької ОДА Шкробанця І.Д., керівника Національного проекту "Нове життя" В. М. Сірмана, проректора з лікувальної роботи Буковинського державного медичного університету професора Іфтодія А.Г., завідувачів кафедр БДМУ професорів Юзька О.М., Андрієць О.А., Нечитайла Ю.М., заступника начальника ГУОЗ Чернівецької ОДА з питань материнства та дитинства Поліщук М.І., головного акушера-гінеколога області Нікіфор Л.В., головного лікаря обласної клінічної лікарні Ушакова В.І., головного лікаря обласного медичного діагностичного центру Вдовічена А.М., головного лікаря міської дитячої лікарні Сторожука С.М., головних лікарів пологових будинків міста Манчуленка Д.Г., Куріцина А.В., колективу пологового будинку №1 міста Чернівці. Національний проект "Нове життя" реалізовується під патронатом Президента України В.Ф. Януковича, за участю МОЗ та АМН України та за сприяння Фонду Віктора Пінчука. Проект передбачає створення в Україні 27 регіональних перинатальних центрів.З доповіддю "Національний проект "Нове життя" - нова якість охорони материнства і дитинства" виступив керівник проекту Віктор Мірчович Сірман.

Shkrobanets

Після цього слово взяв начальник ГУОЗ Чернівецької ОДА Ігор Дмитрович Шкробанець з виступом "Перинатальна служба Чернівецької області - шляхи реформування".В дискусії взяли участь: професор О.М. Юзько, професор Ю.М. Нечитайло, головний акушер-гінеколог ГУОЗ Чернівецької ОДА Л.В. Нікіфор, головний лікар Чернівецької міської дитячої лікарні С.М. Сторожук, завідувач відділення патології вагітності пологового будинку О.М. Албота.

Присутні обговорили перспективи створення в Чернівцях перинатального центру.

Інші матеріали по темі: