Всеукраїнська студентська олімпіада

опубліковано 20 квіт. 2013 р., 06:01 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 24 квіт. 2013 р., 03:47 ]
20.04.2013 р. 12 квітня на базі Одеського національного медичного університету було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з акушерства і гінекології. Олімпіада складалася з 4 рівнів: теоретичне завдання, 5 клінічних задач, кросворд і опис відео з лапароскопічними операціями.

Буковинський державний медичний університет представляли Вікторія Юзько, студентка медичного факультету №2 (на фото - поруч з головою журі професором Олександром Зелінським) та Адріан Барбе, студент медичного факультету №1. За результатами конкурсів почесне ІІ місце виборола Вікторія Юзько (науковий керівник – професор Оксана Андрієць).

Щиро вітаємо Вікторію та бажаємо нових звершень!