Засідання Товариства акушерів-гінекологів
22.12.2011 р
. відбулося заключне засідання обласного Товариства акушерів-гінекологів у 2011 році. В засіданні також взяли участь лікарі-анестезіологи, які працюють в рододопоміжних закладах області.
Програма засідання була насиченою та цікавою. З повідомленням "Синдром хронічного тазового болю в гінекології" виступила Інна Володимирівна Бирчак, к.мед.н., асистент кафедри акушерства, гінекології та перинатології  БДМУ.
Після цього слово взяв доцент кафедри акушерства та гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології БДМУ Андрій Миколайович Бербець з доповіддю "Сучасні методи підготовки шийки матки до пологів".

Цікавий виступ підготувала завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії пологового будинку №2 міста Чернівці Галина Михайлівна Новосад "Збалансована інфузійно-трансфузійна терапія в акушерстві".Після перерви присутні заслухали доповідь професора Олександра Михайловича Юзька "Ендометріоз. Дискусійні питання з позиції доказової медицини".
Завершив засідання виступ кандидата медичних наук Андрія Борисовича Гордійчука "Додаткові можливості гормональної контрацепції".Наприкінці засідання головний акушер-гінеколог Головного управління охорони здоров'я Чернівецької ОДА Лівія Василівна Нікіфор висловила всім присутнім подяку за плідну роботу в 2011 році.

Comments