День Святого Миколая у спеціалізованому будинку-інтернаті села Магала

Напередодні дня Святого Миколая студенти Буковинського державного медичного університету відвідали спеціалізований будинок-інтернат с. Магала, Новоселицького району Чернівецької області.

Вже вдруге активісти Студентської ради, комісії міжнародних зв’язків (голова комісії – Вікторія Юзько, медичний факультет № 2, V курс) та голови спільнот іноземних студентів (Індії, Гани, Нігерії, Сомалі) організовують благодійну акцію для вихованців інтернату.

На зібрані студентами кошти були закуплені новорічні подарунки, які отримала кожна дитина. Крім того, в межах проведення акції, було підготовлено невеличкий концерт, в якому взяли участь артисти палацу “Академічний” та іноземні студенти.

Особливо зачарували вихованців індійські танці. Діти радо зустріли Святого Миколая (Євген Миронюк, медичний факультет № 2, V курс), розповідали йому вірші та грали в різні ігри.

Кожен, хто долучився до акції, відчув душевне задоволення від того, що мав можливість подарувати дітям радість спілкування та позитивні емоції.