Засідання студентського наукового гуртка 25.10.2011

25.10.2011 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка на кафедрі акушерства та гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології.

З доповіддю "Визначення антимюллерового гормону у жінок з безпліддям для ефективності програми запліднення" виступила студентка 17 групи 4 курсу Юзько Вікторія Олександрівна.

Після закінчення доповіді відбулося її обговорення та наукова дискусія.

Список наукових тем студентів-гуртківців

1. Юзько В.О. Порівняльна оцінка ефективності різних методів токолізу у вагітних з загрозою передчасних пологів (науковий керівник - доц. Ринжук Л.В.)

2. Андрієць А.В. Роль деяких протизапальних інтерлейкінів в розвитку запальних захворювань органів малого тазу у дівчат-підлітків (науковий керівник - ас. Боднарюк О.І.)

3. Костиненко С.Ю., Бурлак Л.Ю. Дисфункція плаценти у жінок, що перенесли загрозу викидня в ранні терміни гестації (науковий керівник - доц.Бербець А.М.)

4. Мойсик О.М., Зінькевич Д.Р. Сучасний метод лікування кандидозних вагінітів у вагітних (науковий керівник - доц. Ніцович І.Р.)

5. Мухіна А.М., Грохольська Я.В. Невиношування вагітності (науковий керівник - доц. Семеняк А.В.)

6. Миронюк Є.В., Курікеру М.А. Фактори ризику виникнення надмірних маткових кровотеч у жінок в пременопаузі (науковий керівник - ас. Гресько М.Д.)

7. Формазюк Т.В. Вроджені вади розвитку недоношених новонароджених (науковий керівник  - ас. Приймак С.Г.)

8. Небоженко Х.М. Діагностика та профілактика пубертатних маткових кровотеч у деяких дівчат-підлітків Буковини (науковий керівник - викл. Цісар Ю.В.)

9. Лук'ян Т.П., Небела М.М., Бахматюк Л.С., Олійник М.Г. Екстракорпоральна фармакотерапія в акушерстві та гінекології (науковий керівник - ас. Бакун О.В.)

10. Лащук Ю.М., Петричук М.О., Майборода М.В. Особливості перебігу вагітності та пологів у жінок з ожирінням (науковий керівник - викл. Булик Т.С.)

Також гуртківці відвідали операцію кесаревого розтину у пацієнтки з центральним передлежанням плаценти та матковою кровотечею.

Операцію проводили: доц. Ніцович І.Р., лік. Пушкашу В.В., доц. Семеняк А.В.