Засідання студентського товариства 29.03.2011 р.

29 березня 2011 року на нашій кафедрі відбулося засідання секції "Акушерства та гінекологія" в рамках VIII міжнародної медико-фармацевтичної конференції студентів і молодих вчених, що проводилася на базі Буковинського державного медичного університету. Присутні з цікавістю заслухали доповіді учасників. Після жвавого обговорення та голосування результати розподілились наступним чином:1 місце - робота, представлена Васильєвою Ольгою Владиславівною, студенткою Чувашського державного університету ім. І.Н.Ульянова (м.Чебоксари, Росія) "Дифференцированный подход к ведению беременных с риском ВУИ плода" (співавтор - Холоднова М.А., науковий керівник - доц. Чебанева Л.В.).2 місце - доповіді Бурлак Лідії Юріївни, студентки 4 курсу медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету "Особливості плацент у жінок, що перенесли загрозу викидня в І триместрі" (співавтори - Бербець А.М., Костиненко С.Ю., науковий керівник - доц. Бербець А.М.), та Томнюка Олега Миколайовича, студента 6 курсу медичного факультету №2 БДМУ "Вплив озонотерапії на перинатальний результат у вагітних з анемією" (у співавторстві з Лук`ян Т.П., Ібрагімовою Я.С., науковий керівник - доц. Ніцович І.Р.) .

3 місце - виступ студентки 5 курсу медичного факультету №2 БДМУ Кушнірчук Тетяни Романівни "Гіпогалактія та методи попередження її виникнення в післяпологовому періоді" (співавтори - Бобак С.Б, Сумарюк В.І., науковий керівник - к.мед.н. Бакун О.В.).

Вітаємо переможців!

Головуюча на засіданні проф. О.А. Андрієць щиро привітала учасників та відзначила рівень представлених робіт

Доповідь зачитує Тетяна Кушнірчук

Виступає Ольга Васильєва - учасниця, яка посіла І місце

Наукову роботу представляє Лідія Бурлак

Доповідає Олег Томнюк

Під час засідання

В обговоренні взяли активну участь доценти кафедри Ринжук Лариса Василівна...

... та Ніцович Ігор Романович

Фото разом з колективом кафедри на чолі з проректором з розвитку БДМУ професором Юзько О.М.

Ольга Васильєва, переможниця конференції

Лідія Бурлак, Софія Костиненко та доц. А.М, Бербець, їхній науковий керівник

Керівник студентського наукового гуртка к.мед.н. О.В.Бакун та її підопічні: Тетяна Кушнірчук, Вадим Сумарюк, Світлана Бобак

Фото гуртківців на згадку