Науковий симпозіум з міжнародною участю "Репродуктивне здоров'я молоді". Увага! Додано матеріали доповідей

опубліковано 27 жовт. 2012 р., 13:26 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 11 лист. 2012 р., 15:45 ]
25-26.10.2012 у Буковинському державному медичному університеті відбувся науковий симпозіум з міжнародною участю Репродуктивне здоров’я молоді”, організаторами якого є Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, Буковинський державний медичний університет (кафедра акушерства і гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології та кафедра акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти), Головне управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Асоціація акушерів-гінекологів України.
Детальніше про симпозіум, а також матеріали деяких доповідей читайте за наступним посиланням.

Ċ
Бербець Андрій Миколайович (БДМУ, Чернівці),