Науковий симпозіум з міжнародною участю "Репродуктивне здоров'я молоді". Увага! Додано матеріали доповідей

Post date: Oct 27, 2012 8:26:04 PM

25-26.10.2012 у Буковинському державному медичному університеті відбувся науковий симпозіум з міжнародною участю “Репродуктивне здоров’я молоді”, організаторами якого є Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, Буковинський державний медичний університет (кафедра акушерства і гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології та кафедра акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти), Головне управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Асоціація акушерів-гінекологів України. Детальніше про симпозіум, а також матеріали деяких доповідей читайте за наступним посиланням.