Благодійна акція до Дня Святого Миколая

Post date: Dec 21, 2014 1:10:58 AM

19.12.2014 р. Співробітники кафедри акушерства та гінекології БДМУ на чолі з професором кафедри, директором Департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА Оксаною Андрієць, відвідали, за вже усталеною традицією, школу-інтернат села Карапчів Глибоцького району Чернівецької області. Разом з викладачами (а це доценти Лілія Рак, Ігор Ніцович, Андрій Бербець, асистенти Оксана Боднарюк, Марина Гресько) участь в акції взяли студенти Марія Горда, Валерія Боднарук, Дмитро Юлик (4 курс), Роман Рак (І курс), а також студенти-іноземці, громадяни Лівії Валед Халіфа (5 курс) та Асра Елбендак (І курс). Від колективу кафедри, а також від співробітників пологового будинку №1 міста Чернівці школа-інтернат отримала подарунок (телевізор). Звичайно, діти зраділи подарункові, так само як і солодощам, але найбільше вони зраділи любові та людському теплу, яких ніколи не буває забагато. Для  вихованців школи-інтернату студент БДМУ Роман Рак дав невеликий імпровізований концерт.До збору коштів на подарунки долучились: колектив кафедри акушерства та гінекології БДМУ, колектив комунальної медичної установи "Міський клінічний пологовий будинок №1" м. Чернівці, інтерни І, ІІ та ІІІ року навчання, студенти БДМУ: 21 група 6 курсу (куратор - доц. Михайло Гресько), а також 29, 41, 43 групи 5 курсу, 15 та 19 група 4 курсу.

.