Наукова діяльність кафедри

Конференції

Міжнародний симпозіум УАРМ "Теорія та практика репродукції людини", м. Львів, Україна

26-27 травня 2023 року відбувся Міжнародний симпозіум УАРМ "Теорія та практика репродукції людини", м. Львів, Україна, на якому були представлені доповіді співробітників кафедри:


28-го конгрес Європейської Ради та Коледжу з Акушерства та Гінекології (EBCOG), Польща, м.Краків

18.05-20.05.2023 відбувся 28-го конгрес Європейської Ради та Коледжу з Акушерства та Гінекології (EBCOG), Польща, м.Краків, в якому брали участь та були представлені доповіді співробітників кафедри акушерства та гінекології , а саме : проф., д.мед.н. Бербеця А.М. на тему  “Uкrainian maternity clinics in time of war: a struggle for life”  та доц. Бакун О.В.  на тему “Influence of probiotics on the Nlrp-3 inflammasomme level in women with endometriosis associated with infertility in complex preparation for assisted reproductive technologies”.


«Advanced Fetal Ultrasound State of the art 2023 (Сhaoui&Benoit Course)», 25.02.2023р. у м.Бухарест, Румунія.

Доцент кафедри акушерства та гінекології БДМУ Ринжук Лариса Василівна у складі української делегації пройшла навчання на авторському курсі «Advanced Fetal Ultrasound State of the art 2023 (Сhaoui&Benoit Course)», який відбувся 25.02.2023р. у м.Бухарест, Румунія. Прекрасні лектори, потужний презентаційний матеріал, жвава дискусія, тематичні live-scan, і окремо – презентація надпотужного GE Voluson E10 з технічним забезпеченням 2022 року, залишили по собі неперевершені враження, насичені емоції, бажання до подальшого розвитку та вдосконалення.

Міжнародна конференція  в Братиславі, Словаччина, 30- 31 травня 2019 року 

УАРМ 201931 травня - 2 червня 2019 р. Буковель (Івано-Франківська область)  Міжнародний симпозіум Української асоціації репродуктивної медицини «Теорія та практика репродукції людини». 

УАРМ 2018 - 27-29 травня  2018 р. м. Дніпро Міжнародний симпозіум Української асоціації репродуктивної медицини «Теорія та практика репродукції людини». 

Сертифікати

Списки усіх наукових праць співробітників кафедри:

Підготовка

докторантів, аспірантів, магістрантів, виконання дисертаційних робіт співробітниками кафедри та закріплених за кафедрою здобувачів

1.  Омар Камаль Нуман     2008-2013 (керівник Пересунько О.П.)

2.   Боднарюк О.І.              2008-2013 (керівник Андрієць О.А.)

3.  Цисар Ю.В.                  2010-2013 (керівник Андрієць О.А.)

4.  Гуменна К.Ю.               2010-2014 (керівник Андрієць О.А.)

Виконання кандидатських дисертацій

1.     Омар Камаль Нуман. «Диагностика и прогнозирование течения гладкомышечных опухолей матки в зависимости от состояния эндометрия». Аспірант.

2.     Боднарюк О.І.    «Діагностика та лікування сальпінгооофоритів на тлі запальних захворювань нирок та сечового міхура у дівчат-підлітків». Здобувач.

3.     Каленчук Н.І. «Діагностика та лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, у жінок репродуктивного віку». Здобувач.

4.     Цисар Ю.В.  «Прогнозування, діагностика та лікування порушень менструального циклу при патології щитоподібної залози у дівчат пубертатного періоду».  Аспірант.

5.     Гуменна К.Ю. «Оптимізація діагностики, лікування та   та профілактика сальпінгоофоритів у дівчат пубертатного періоду». Заочний аспірант.