Конференція професорсько-викладацького персоналу

Post date: Feb 24, 2016 8:50:58 AM

15.02.2016 р. на базі кафедри акушерства та гінекології Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» відбулося засідання секції «Актуальні питання акушерства, гінекології, дитячої та підліткової гінекології» в рамках 97-ої підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу БДМУ. Головував на засіданні доктор медичних наук, професор Юзько О.М. Були заслухані доповіді професорсько-викладацького персоналу кафедр: акушерства та гінекології; акушерства, гінекології та перинатології, згідно програми конференції, зокрема, докторанта Бербеця А.М. «Плацентарні білки та гемостаз у жінок із загрозою невиношування у ранні терміни гестації», асистента Бакун О. В.«Використання плазмаферезу при безплідді, асоційованому з ендометріозом», доц. Юр’євої Л.М. «Аналіз факторів ризику дистресу плода в пологах», асистента Гошовської А.В. «Морфологічні особливості первинної  плацентарної дисфункції у жінок з гіперандрогенією». В засіданні взяли участь лікарі-інтерни та молоді науковці. Присутні відзначили високий науковий рівень доповідей.