Конференція "Роль первинної мережі у діагностиці онкологічних захворювань жіночих репродуктивних органів"

Post date: Jan 30, 2014 1:29:19 PM

27.01.2013 р. в палаці "Академічний" відбулася науково-практична конференція "Роль первинної мережі у діагностиці онкологічних захворювань жіночих репродуктивних органів". З доповідями на конференції виступили завідувач нашої кафедри, професор Оксана Андрієць та доцент Андрій Бербець. Інформація про конференцію доступна на сайті Міністерства охорони здоров'я України. Нижче наводимо матеріал прес-служби Департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА.За сприяння Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА та Буковинського державного медичного університету в Чернівцях відбулася науково-практична конференція «Роль первинної мережі у діагностиці онкологічних захворювань жіночих репродуктивних органів». У форумі взяли участь понад чотири сотні учасників. Серед них – лікарі акушер-гінекологи, мамологи, цитологи, онкогінекологи, дитячі гінекологи, лікарі загальної практики – сімейної медицини, фельдшери, акушерки та медичні сестри з усієї області. Крім буковинських науковців, на конференції представили свої доповіді гості зі столиці, зокрема, доктор медичних наук (ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України») Валентина Кондратюк та  лікар-цитолог вищої категорії, члена Всесвітньої Академії Цитопатології, завідуюча цитологічної лабораторії консультативно-діагностичного центру  CSD Health Care м. Київ  Павліна Боцюн.

- Рівень репродуктивного здоров’я жінок є індикатором якості роботи лікарів первинної ланки, акушер-гінекологів та онкологів. Департамент охорони здоров’я та цивільного захисту населення активно підтримує подібні форуми. Науково-практична конференція з питань онкогінекології відбувається в області уже третій рік поспіль. Результатом цього стало підвищення рівня професійної майстерності лікарів і, як наслідок, - покращення репродуктивного здоров’я жінок, - відкриваючи конференцію, відзначила заступник начальника управління Департаменту ОЗ ЦЗН  – начальник відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню Любов Крикливець.

Під час конференції для її учасників відбувалася онлайн-трансляція лекції доктора медичних наук, професора, головного онкогінеколога Міністерства охорони здоров’я України Людмили Воробйової «Сучасні аспекти діагностики онкопатології жіночих репродуктивних органів в Україні та світі» .

- Підвищення рівня знань медичних працівників сприяє покращенню ранньої діагностики онкопатологій жіночих репродуктивних органів. Адже виявлена на початковій стадії хвороба, отримує своєчасне необхідне лікування і, відповідно, сприятливий прогноз, - пояснює організатор заходу – головний спеціаліст з питань скринінгу патології шийки матки департаменту ОЗ ЦЗН Аліна Нарольська.

У рамках конференції було відзначено почесними грамотами Департаменту ОЗ ЦЗН кращих медпрацівників.

Текст і фото (с) bukmed.cv.ua