Німецько-Українське партнерство в акушерстві

Post date: Mar 8, 2015 6:49:27 PM

19-20.02.2015 р. в місті Києві в рамках Німецько-Українського партнерства в акушерстві відбувся семінар-тренінг - ІІІ курс з акушерства та неонатології, організований Міністерством охорони здоров'я України, Національною академією медичних наук України, Національною медичною академією післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, галузевими Асоціаціями акушерів-гінекологів та неонатологів України. В акушерській секції запрошеними лекторами з Німеччини виступили: д-р Франк Райстер (Frank Reister), університетська клініка міста Ульм, та д-р Катаріна Вейтсзаккер (Katharina Weizsacker), клініка "Charite", Берлін. Делегатом від нашої кафедри  на семінарі був доцент Андрій Бербець. Матеріали семінару-тренінгу будуть доступні на нашому сайті пізніше.