Post date: May 24, 2012 8:48:20 AM

24.05.2012 р.Розпорядженням Голови Верховної Ради України № 321 від 8 квітня 2011 р. за вагомий особистий внесок у розвиток медичної освіти і науки, підготовку висококваліфікованих медичних кадрів, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм доктор медичних наук, професор, завідуючий кафедри акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти, проректор з розвитку Буковинського державного медичного університету, президент Української асоціації репродуктивної медицини, керівник медичного центру лікування безпліддя (м. Чернівці), лауреат Державної премії в галузі науки і техніки 2011 року Юзько Олександр Михайлович нагороджений Почесною грамотою та медаллю Верховної Ради України «За особливі заслуги перед Українським народом». Вручення Почесної грамоти та медалі відбулося в залі урочистих подій Верховної ради 23 травня 2012 р.