В БДМУ відбувається вступна кампанія

Post date: Jul 23, 2014 8:32:34 AM

23.07.2014 р. Продовжується прийом документів на навчання до Буковинського державного медичного університету, який розпочався 11 липня. Впродовж першої половини вступної кампанії-2014 абітурієнти подали майже 6000 заяв. Традиційно найбільшою популярністю серед вступників користуються «Лікувальна справа», «Педіатрія» і «Стоматологія». За даними спеціальностями відповідно було подано близько 2400, 1300 та 700 заяв. Зауважимо, що кількість місць бюджетної форми навчання на «Лікувальну справу» цього року збільшилася практично на половину. Ще одним нововведенням є можливість вступу випускників вищих медичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації на стоматологічний і фармацевтичний факультети одразу на ІІ курс.

Джерело: офіційний сайт БДМУ.