Відбулася Вчена рада БДМУ

Post date: Aug 29, 2014 12:14:03 PM

28.08.2014 р. У Палаці «Академічний» 28 серпня відбулося спільне засідання Вченої ради та Конференції трудового колективу університету. Участь у роботі Президії взяла Директор Департаменту охорони здоров'я проф. Оксана Андрієць. Розпочав зібрання колективу ректор проф. Тарас Бойчук з вручення вітальних адрес ювілярам, атестатів, дипломів і свідоцтв співробітникам навчального закладу. Ректор виступив з доповіддю про підсумки роботи університету у 2013-2014 навчальному році і завдання на 2014-2015 навчальний рік. В обговоренні питання взяли участь доц. Ігор Геруш, проф. Олександр Іващук, проф. Андріан Іфтодій, доц. Петро Ковальчук, проф. Тамілла Сорокман.Відповідальний секретар приймальної комісії доц. Володимир Глубоченко доповів про результати набору студентів на перший курс, а також заходів приймальної комісії щодо організації і проведення якісного прийому студентів у 2015 р. до Буковинського державного медичного університету та його коледжів.

Під час засідання членами Вченою ради і Конференції трудового колективу було прийнято рішення про подання кандидатури завідувача кафедрою акушерства, та гінекології, проф. Олександра Юзька на присвоєння почесного звання «Заслужений лікар України». Шляхом таємного голосування було затверджено д. іст. н. Антонія Мойсея на посаду завідувача кафедрою суспільних наук та українознавства, а також затверджено кандидатури Миколи Гараса і Олени Філіпець на призначення стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених на 2014-2016 рр. Розглянули й затвердили кандидатури студентів БДМУ на призначення іменних стипендій у 2014-2015 навчальному році.

Присутні заслухали звіти про наукову роботу стипендіатів Кабінету Міністрів України для молодих учених за період 2014 – к.мед.н. Наталії Павлюкович та к.мед.н. Світлани Меленко.

Про готовність кафедр та служб університету до нового навчального року доповів доц. Ігор Геруш. Учений секретар ради Іван Павлуник прозвітував про виконання плану роботи Вченої ради університету у 2013-2014 навчальному році і запропонував затвердити план роботи на 2014-2015 навчальний рік.

Джерело: офіційний сайт БДМУ.

.