Європейськa студентськa конференція “Трансплантація та імплантація” (Берлін, вересень 2012 року)

17-20 вересня 2012 року в клініці Шаріте, лікарні Вірхова м. Берліна проводилась 23-я Європейська студентська конференція “Трансплантація та імплантація”. В роботі конференції приймали участь представники студентської молоді з багатьох країн: України, Росії, Білорусії, Румунії, Болгарії, Бельгії, Індонезії, Бразилії, Франції, США, Англії.Завдяки працівникам відділу міжнародних зв'язків університету 9  представників у складі студентів, лікарів-інтернів і викладачів вишу мали змогу взяти участь у цьому науковому форумі.

Згідно програми конференції молоді науковці могли прослухати лекції провідних європейських професорів з різних напрямків трансплантології, а також виступи молодих науковців з різних країн. Особливу цікавість викликали лекції професора Б. Майзерa – президента Європейського Товариства трансплантологів та професора Р. Гетцера – директора Інституту Серця в Берліні, які висвітлили новітні технології в лікуванні різних захворювань, в тому числі з використанням механічного серця типу incor та excor.

Молоді науковці Вікторія Юзько (яка представляла нашу кафедру), Катерина Вілігорська, Анастасія Пушкашу, Маркіян Степанченко успішно виступили з доповідями на своїх секціях зі спеціальностей “Акушерство і гінекологія”, “Кардіологія”, “Хірургія” , "Патологія" (керівники: професори О.С. Полянська, О.С. Федорук, доценти А.О. Міхеєв, А. М.Бербець).

Учасники конференції приймали участь в семінарах з питань риторики, правильності оформлення публікацій, майстер-класах з ехокардіографії, ендоскопії. Практичні навики та досвід, які отримали молоді науковці, допоможуть їм правильно викладати науковий матеріал у вигляді статей і тез, доповідати на наукових форумах та в майбутньому стати хорошими фахівцями своєї справи.

Вікторія Юзько