Новини


Привітання ректора БДМУ Тараса Бойчука з нагоди Дня знань

опубліковано 31 серп. 2017 р., 10:44 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

01.09.2017 р.

Шановні колеги та студенти, прийміть щиросердні вітання з початком навчального року і Днем знань!

Ректор БДМУДорогі першокурсники, сердечно вітаю вас зі вступом до Буковинського державного медичного університету. Від сьогодні Ви вступаєте до лав  нашої великої та дружної академічної медичної спільноти. Переконані, попереду цікаве й насичене студентське життя, і лише від Ваших прагнень залежить, яких вершин Ви досягнете.

Ми щиро раді тому, що у новий навчальний рік вступаємо із вагомими здобутками та впевнено дивимося у майбутнє. Як показала цьогорічна вступна кампанія, все більше й більше абітурієнтів обирають БДМУ. За даними інформаційної системи "Конкурс" наш університет посів 1-ше місце серед вищих медичних навчальних закладів України за загальним конкурсом поданих абітурієнтами заяв на спеціальність «Медицина».

За результатами «Консолідованого рейтингу» вищих навчальних закладів України у 2017 році ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» потрапив до п‘ятірки найкращих вищих медичних навчальних закладів України.

Студенти БДМУ одні з найкращих за результатами складання ліцензійних інтегрованих іспитів у 2017 році, 12 студентів університету стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

БДМУ став першим із медичних вузів України індивідуальним повноправним членом Європейської Асоціації Університетів, що дозволить брати участь у Європейських проектах та дослідженнях у сфері розвитку вищої школи та сприятиме налагодженню діалогу з організаціями-партнерами в багатьох регіонах світу.

У новому навчальному році не зупинятимемося на досягнутому, ставимо перед собою ще більше цілей задля подальшого розвитку нашого навчального закладу.

З особливими словам привітання звертаюся до першокурсників, які наразі вже студенти нашого університету. Цитуючи видатного італійського вченого Леонардо да Вінчі: «Якщо запастися терпінням і проявити старанність, насіння, посіяного знання, неодмінно дадуть хороші сходи. Гіркий корінь учіння, але плоди його солодкі». Безперечно, навчання в медичному університеті – це велика відповідальність і постійна наполеглива праця. Щиро бажаю Вам повною мірою скористатися можливостями, які дає наш навчальний заклад та здобути високоякісну освіту.

Звертаюся в цей урочистий день до викладачів університету та висловлюю їм щиру подяку за щоденну напружену працю, Ви щедро передаєте свої знання, плекаєте майбутнє медицини та медичної науки й справжніх патріотів нашої держави. Ваша мудрість і доброта залишаються зі студентами на все життя. Бажаю сили духу, невичерпної наснаги та талановитих учнів.

Особливу вдячність хочу висловити батькам першокурсників за довіру до нашого навчального закладу. Я бажаю Вам пишатися своїми дітьми та бути гордими за кожну їхню добру справу. Нехай Ваше батьківське плече і материнська ласка супроводжують і підтримують їх надалі.

Зичу Всім доброго здоров’я, злагоди та благополуччя. Нехай множаться наші здобутки в ім'я миру в Україні!

З повагою

Ректор                                                                                                  Тарас Бойчук

З Днем Незалежності України!

опубліковано 31 серп. 2017 р., 10:31 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 31 серп. 2017 р., 10:34 ]

24.08.2017 р.
Колектив кафедри вітає з Днем Незалежності України! Миру, добра, процвітання нашій Батьківщині та всім нам!

Випускникам БДМУ-2017 вручили дипломи

опубліковано 26 черв. 2017 р., 01:11 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

22.06.2017 р. у Літньому театрі Парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка відбулися урочисті збори, присвячені випуску фахівців Буковинського державного медичного університету. Підтримати майбутніх медиків з нагоди знаменної події прийшли рідні та друзі. Цього року навчання завершили 944 випускники, 20 з яких отримали дипломи з відзнакою. 138 випускників – іноземні громадяни.

Привітати дипломованих фахівців прийшли поважні гості: заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олег Стецевич, заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька, Директор Департаменту охорони здоров’я ЧОДА Оксана Андрієць, Директор Департаменту освіти і науки ЧОДА Оксана Палійчук, заступник начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Галина Бовкун, в.о. директора Державної установи "Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Наталія Гопко, Директори медичних коледжів БДМУ.

Ректор університету Тарас Бойчук привітав випускників із завершенням навчання і отриманням дипломів та побажав успішного професійного становлення. Випускники урочисто дали Клятву лікаря, яку зі сцени промовив випускник медичного факультету № 1, відмінник навчання Віктор Романчук та Клятву Флоренс Найтінгейл, яку зачитала випускниця коледжу БДМУ, відмінниця навчання Віра Бурковець.

Ректор БДМУ та заступник голови Чернівецької ОДА вручили кращим випускникам дипломи з відзнакою, а також рекомендації для працевлаштування лікарям-інтернам. Окрім того, 5 випускників внесено до Книги пошани БДМУ – Романчука Віктора, Уляну Шкрібляк, Тетяну Андрійчук, Дзвениславу Левандовську, Марію Рибак.

Від імені голів державних екзаменаційних комісій з визначною подією у житті випускників привітала професор Тетяна Ілащук – завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

З теплими і щирими побажаннями та батьківським благословенням звернулася до випускників Жанна Горевич, директор Чернівецької ЗОШ №38.

Під час урочистостей мистецькі вітання випускникам та всім присутнім подарували учасники камерного хору Чернівецької обласної філармонії та студенти – артисти мистецьких студій палацу «Академічний».

 
 
 
 
 

Джерело: веб-сайт БДМУ.

Пам'яті Романа Михайловича Ніцовича

опубліковано 10 трав. 2017 р., 00:08 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

10.05.2017 р.
Колектив кафедри з глибоким сумом сповіщає про те, що 9 травня 2017 року відійшов у вічність видатний лікар, наставник багатьох поколінь акушерів-гінекологів, знаний на Буковині і в Україні фахівець, доцент Роман Михайлович Ніцович. Роман Михайлович народився 7 жовтня 1929 року. У 1954 р. закінчив Львівський медичний інститут. Упродовж 1954-1957 рр. працював головним лікарем Новочеркаської районної лікарні Акмолінської області (Казахська РСР). З 1957 р. – клінічний ординатор, з 1959 р. – асистент, з 1969 р. – доцент кафедри акушерства та гінекології Чернівецького медичного інституту, якому віддав все своє активне трудове життя. З 1992 по 1994 роки Роман Михайлович очолював нашу кафедру. Він був прекрасним педагогом і лектором, блискучим хірургом-оператором, чудовим акушером. Тисячі пацієнтів завдячують йому життям і здоров'ям. Колектив кафедри висловлює щире співчуття рідним та близьким покійного. Світла пам'ять про Романа Михайловича Ніцовича назавжди залишиться в наших серцях.

Вітаємо з Великоднем!

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 04:13 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 квіт. 2017 р., 04:13 ]

16.04.2017. Колектив кафедри акушерства та гінекології вітає відвідувачів сайту з Великоднем! Миру, злагоди, здоров'я Вам, Вашим родинам, і Україні! Христос воскрес!


Конгрес BIMCO

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 04:02 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 квіт. 2017 р., 04:03 ]

5.04.2017 року на базі кафедри акушерства та гінекології відбулося засідання секції №2 "Акушерство та гінекологія" IV Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих вчених "Інновації та перспективи сучасної медицини" BIMCO-2017. Головував на засідання професор Олександр Юзько, який тепло привітав учасників конгресу, і побажав їм успіхів. За підсумками засідання секції, місця розподілились наступним чином:
    1 місце - Gautam Kumar Arora (БДМУ) з доповіддю "Histology of placentas in women with the threat of miscarriage in early terms of pregnancy".
    2 місце - М.І. Марцинишина (БДМУ) з виступом "Вплив початку статевого життя та методів контрацепції на репродуктивну систему жінок".
    2 місце - М.О. Шевчишин (БДМУ) з роботою "Партнерські пологи".
    3 місце - Joon Tomar (БДМУ) з оглядом "The role of melatonin and placenta in fetal development and programming".
    3 місце- Л.Д. Верешко (БДМУ) з повідомленням "Причини розвитку гіпогалактії".

    Вітаємо переможців!Благодійна допомога для постраждалих в Авдіївці

опубліковано 5 лют. 2017 р., 10:15 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

3.02.2017 р. Кафедра акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету долучилася до збору благодійної допомоги для мешканців Авдіївки, що постраждали внаслідок загострення конфлікту з російсько-терористичними військами на сході України. За дорученням та від імені колективу кафедри, його представники Андрій Бербець, Світлана Приймак, а також студентка 3 курсу Катерина Приймак відвідали центр збору благодійної допомоги в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації на вулиці Грушевського, 1, і передали гігієнічні засоби для дітей. Нехай Україна буде мирною!

 
 

З Різдвом Христовим та Новим роком!

опубліковано 7 січ. 2017 р., 10:38 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

07.01.2017 р.
Колектив кафедри акушерства та гінекології БДМУ щиро вітає всіх з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо всім відвідувачам сайту здоров'я, миру, щастя. Нехай у Вас буде мирне небо над головою, а Україна нехай здобуде перемогу в своїй нелегкій боротьбі. Веселих свят!

Благодійна акція до Дня Святого Миколая-2016

опубліковано 20 груд. 2016 р., 23:02 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 20 груд. 2016 р., 23:06 ]

19.12.2016
р. представники кафедри акушерства та гінекології (Ігор Ніцович, Марина Гресько, Світлана Приймак) та студенти Буковинського державного медичного університету (Олександр Процишен, Іван Дан, 5 курс, Христина Сорнякова, Христина Гешко, Наталія Ткачик, медичний коледж), за сприяння магазину "Пан Диван", відвідали школу-інтернат в селі Карапчів Глибоцького району. Від колективу кафедри, а також від співробітників пологового будинку №1 міста Чернівці школа-інтернат отримала подарунок: м'який меблевий куточок, завдяки якому в навчальному закладі стане трохи більше домашнього затишку, адже його так бракує дітям, які перебувають поза батькіським домом. Звичайно, діти зраділи подарункові, так само як і солодощам, але найбільше вони зраділи любові та людському теплу, яких ніколи не буває забагато.День Святого Миколая 2016


Привітання ректора Т.М. Бойчука з нагоди Дня студента

опубліковано 21 лист. 2016 р., 02:37 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 21 лист. 2016 р., 02:39 ]

Шановні студенти Буковинського державного медичного університету!

Щиро вітаю Вас зі святом – Міжнародним днем студента. Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства, своїм ентузіазмом, молодістю надихали, були генераторами позитивних змін. Переконаний, що Ваші знання і вміння стануть надійною запорукою розквіту охорони здоров’я Буковинського краю та України.

На сьогодні, в БДМУ навчаються близько 6 тисяч студентів. Відзначу, що в університеті створено всі умови для всебічного розвитку студентства і приємно, що студенти-медики гідно проявляють себе в навчанні, науці, студентському самоврядуванні, спорті, волонтерстві, просвітницькій діяльності та творчості.

Завдяки Вашій наполегливій праці, дорогі студенти, БДМУ став лідером за результатами складання ліцензійних інтегрованих іспитів. За результатами рейтингового оцінювання діяльності у розділі «Навчально-методична робота» БДМУ посідає ІІ місце серед медичних ВДНЗ України. Студенти вишу гідно презентують БДМУ під час проходження навчання та стажування в кращих медичних закладах Європи за грантовими програмами.

Потужно розвивається в університеті студентська наука. За минулий навчальний рік більше тисячі студентів БДМУ стали учасниками наукових форумів, 152 – переможцями конференцій, 15 – переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, 3 – лауреатами премій НАМН України та Асоціації ВМНЗ України за кращі наукові роботи.

Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих вчених (BIMCO) – найбільший медичний форум, який цьогоріч налічував 36 наукових секцій та 18 клінічних майстер-класів. BIMCO є партнером 10 медичних вищих навчальних закладів Європи та світу.

На високому рівні в університеті організовано студентське самоврядування. Студентська рада БДМУ наділена всіма правами, щоб якнайкраще зорганізувати навчання та побут студента-медика. Цьогоріч з ініціативи Студради відбулася І Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Формування громадянської позиції в системі органів студентського самоврядування», яка об’єднала понад 400 талановитих студентів з України, Чехії, Німеччини та Польщі.

Студенти БДМУ – лідери волонтерського руху Буковини – традиційно проводять благодійні та просвітницькі заходи, залучаючи до них чернівчан, а також заходи національно-патріотичного спрямування, благодійні та санітарно-просвітницькі акції, присвячені тематичним дням та з метою формування здорового способу життя.

Учасники мистецьких студій палацу «Академічний» успішно презентують університет на численних Міжнародних та Всеукраїнських творчих конкурсах.

Студенти БДМУ пропагують здоровий спосіб життя та займаються спортом. Є серед студентів-медиків спортсмени, які з честю відстоюють університет на змаганнях. За минулий начальний рік студенти університету завоювали призові місця на Всеукраїнських змаганнях (10 медалей), на Міжнародних (27) та на Обласних та міських (174) загалом – більше 200 нагород.

Шановні студенти, в БДМУ Ви не тільки здобуваєте професію, але й формуєте власну особистість, активну громадянську позицію, проявляєте свої таланти і з честю несете звання «Студент-медик». Зичу Вам невичерпного творчого натхнення, наполегливості та великих успіхів у навчанні.

З повагою,
Ректор              Тарас Бойчук


Джерело: офіційний сайт БДМУ

1-10 of 167