Новини


Пам'яті Романа Михайловича Ніцовича

опубліковано 10 трав. 2017 р., 00:08 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

10.05.2017 р.
Колектив кафедри з глибоким сумом сповіщає про те, що 9 травня 2017 року відійшов у вічність видатний лікар, наставник багатьох поколінь акушерів-гінекологів, знаний на Буковині і в Україні фахівець, доцент Роман Михайлович Ніцович. Роман Михайлович народився 7 жовтня 1929 року. У 1954 р. закінчив Львівський медичний інститут. Упродовж 1954-1957 рр. працював головним лікарем Новочеркаської районної лікарні Акмолінської області (Казахська РСР). З 1957 р. – клінічний ординатор, з 1959 р. – асистент, з 1969 р. – доцент кафедри акушерства та гінекології Чернівецького медичного інституту, якому віддав все своє активне трудове життя. З 1992 по 1994 роки Роман Михайлович очолював нашу кафедру. Він був прекрасним педагогом і лектором, блискучим хірургом-оператором, чудовим акушером. Тисячі пацієнтів завдячують йому життям і здоров'ям. Колектив кафедри висловлює щире співчуття рідним та близьким покійного. Світла пам'ять про Романа Михайловича Ніцовича назавжди залишиться в наших серцях.

Вітаємо з Великоднем!

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 04:13 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 квіт. 2017 р., 04:13 ]

16.04.2017. Колектив кафедри акушерства та гінекології вітає відвідувачів сайту з Великоднем! Миру, злагоди, здоров'я Вам, Вашим родинам, і Україні! Христос воскрес!


Конгрес BIMCO

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 04:02 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 квіт. 2017 р., 04:03 ]

5.04.2017 року на базі кафедри акушерства та гінекології відбулося засідання секції №2 "Акушерство та гінекологія" IV Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих вчених "Інновації та перспективи сучасної медицини" BIMCO-2017. Головував на засідання професор Олександр Юзько, який тепло привітав учасників конгресу, і побажав їм успіхів. За підсумками засідання секції, місця розподілились наступним чином:
    1 місце - Gautam Kumar Arora (БДМУ) з доповіддю "Histology of placentas in women with the threat of miscarriage in early terms of pregnancy".
    2 місце - М.І. Марцинишина (БДМУ) з виступом "Вплив початку статевого життя та методів контрацепції на репродуктивну систему жінок".
    2 місце - М.О. Шевчишин (БДМУ) з роботою "Партнерські пологи".
    3 місце - Joon Tomar (БДМУ) з оглядом "The role of melatonin and placenta in fetal development and programming".
    3 місце- Л.Д. Верешко (БДМУ) з повідомленням "Причини розвитку гіпогалактії".

    Вітаємо переможців!Благодійна допомога для постраждалих в Авдіївці

опубліковано 5 лют. 2017 р., 10:15 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

3.02.2017 р. Кафедра акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету долучилася до збору благодійної допомоги для мешканців Авдіївки, що постраждали внаслідок загострення конфлікту з російсько-терористичними військами на сході України. За дорученням та від імені колективу кафедри, його представники Андрій Бербець, Світлана Приймак, а також студентка 3 курсу Катерина Приймак відвідали центр збору благодійної допомоги в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації на вулиці Грушевського, 1, і передали гігієнічні засоби для дітей. Нехай Україна буде мирною!

 
 

З Різдвом Христовим та Новим роком!

опубліковано 7 січ. 2017 р., 10:38 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

07.01.2017 р.
Колектив кафедри акушерства та гінекології БДМУ щиро вітає всіх з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо всім відвідувачам сайту здоров'я, миру, щастя. Нехай у Вас буде мирне небо над головою, а Україна нехай здобуде перемогу в своїй нелегкій боротьбі. Веселих свят!

Благодійна акція до Дня Святого Миколая-2016

опубліковано 20 груд. 2016 р., 23:02 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 20 груд. 2016 р., 23:06 ]

19.12.2016
р. представники кафедри акушерства та гінекології (Ігор Ніцович, Марина Гресько, Світлана Приймак) та студенти Буковинського державного медичного університету (Олександр Процишен, Іван Дан, 5 курс, Христина Сорнякова, Христина Гешко, Наталія Ткачик, медичний коледж), за сприяння магазину "Пан Диван", відвідали школу-інтернат в селі Карапчів Глибоцького району. Від колективу кафедри, а також від співробітників пологового будинку №1 міста Чернівці школа-інтернат отримала подарунок: м'який меблевий куточок, завдяки якому в навчальному закладі стане трохи більше домашнього затишку, адже його так бракує дітям, які перебувають поза батькіським домом. Звичайно, діти зраділи подарункові, так само як і солодощам, але найбільше вони зраділи любові та людському теплу, яких ніколи не буває забагато.День Святого Миколая 2016


Привітання ректора Т.М. Бойчука з нагоди Дня студента

опубліковано 21 лист. 2016 р., 02:37 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 21 лист. 2016 р., 02:39 ]

Шановні студенти Буковинського державного медичного університету!

Щиро вітаю Вас зі святом – Міжнародним днем студента. Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства, своїм ентузіазмом, молодістю надихали, були генераторами позитивних змін. Переконаний, що Ваші знання і вміння стануть надійною запорукою розквіту охорони здоров’я Буковинського краю та України.

На сьогодні, в БДМУ навчаються близько 6 тисяч студентів. Відзначу, що в університеті створено всі умови для всебічного розвитку студентства і приємно, що студенти-медики гідно проявляють себе в навчанні, науці, студентському самоврядуванні, спорті, волонтерстві, просвітницькій діяльності та творчості.

Завдяки Вашій наполегливій праці, дорогі студенти, БДМУ став лідером за результатами складання ліцензійних інтегрованих іспитів. За результатами рейтингового оцінювання діяльності у розділі «Навчально-методична робота» БДМУ посідає ІІ місце серед медичних ВДНЗ України. Студенти вишу гідно презентують БДМУ під час проходження навчання та стажування в кращих медичних закладах Європи за грантовими програмами.

Потужно розвивається в університеті студентська наука. За минулий навчальний рік більше тисячі студентів БДМУ стали учасниками наукових форумів, 152 – переможцями конференцій, 15 – переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, 3 – лауреатами премій НАМН України та Асоціації ВМНЗ України за кращі наукові роботи.

Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих вчених (BIMCO) – найбільший медичний форум, який цьогоріч налічував 36 наукових секцій та 18 клінічних майстер-класів. BIMCO є партнером 10 медичних вищих навчальних закладів Європи та світу.

На високому рівні в університеті організовано студентське самоврядування. Студентська рада БДМУ наділена всіма правами, щоб якнайкраще зорганізувати навчання та побут студента-медика. Цьогоріч з ініціативи Студради відбулася І Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Формування громадянської позиції в системі органів студентського самоврядування», яка об’єднала понад 400 талановитих студентів з України, Чехії, Німеччини та Польщі.

Студенти БДМУ – лідери волонтерського руху Буковини – традиційно проводять благодійні та просвітницькі заходи, залучаючи до них чернівчан, а також заходи національно-патріотичного спрямування, благодійні та санітарно-просвітницькі акції, присвячені тематичним дням та з метою формування здорового способу життя.

Учасники мистецьких студій палацу «Академічний» успішно презентують університет на численних Міжнародних та Всеукраїнських творчих конкурсах.

Студенти БДМУ пропагують здоровий спосіб життя та займаються спортом. Є серед студентів-медиків спортсмени, які з честю відстоюють університет на змаганнях. За минулий начальний рік студенти університету завоювали призові місця на Всеукраїнських змаганнях (10 медалей), на Міжнародних (27) та на Обласних та міських (174) загалом – більше 200 нагород.

Шановні студенти, в БДМУ Ви не тільки здобуваєте професію, але й формуєте власну особистість, активну громадянську позицію, проявляєте свої таланти і з честю несете звання «Студент-медик». Зичу Вам невичерпного творчого натхнення, наполегливості та великих успіхів у навчанні.

З повагою,
Ректор              Тарас Бойчук


Джерело: офіційний сайт БДМУ

Оголошено лауреата Нобелівської премії з фізіології та медицини за 2016 рік

опубліковано 16 лист. 2016 р., 22:43 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

3.10.2016 р. Нобелівський комітет оголосив лауреата премії з фізіології та медицини за 2016 рік. Ним став японець Ешінорі Осумі. Детальніше - на сторінці нашого сайту  в рубриці "Це цікаво".


З Днем знань!

опубліковано 1 вер. 2016 р., 03:16 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

01.09.2016 р
. Колектив кафедри вітає всіх тих, хто навчається, тих, хто навчає, і всіх причетних з початком нового навчального року та з Днем знань! Бажаємо успіхів в 2016 - 2017 навчальному році!

Незалежній Україні - 25!

опубліковано 24 серп. 2016 р., 02:54 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 24 серп. 2016 р., 02:54 ]

24.08.2016 р.
Колектив кафедри вітає всіх з 25-ю річницею Незалежності України! Віримо в сильну, справедливу, європейську Україну, і працюємо на її майбутнє! Слава Україні! Героям слава!

1-10 of 164